HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDC V.İ.P
HDC V.İ.P II
Openload

Rapid
Vidmoly
Ok.ru
Mail.ru

Alfa Kurt – Alpha (2018) Türkçe Altyazılı izle 1080p
7.0 IMDB Puanı

Alfa Kurt – Alpha (2018) Türkçe Altyazılı izle

(Alpha)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Daniele Sebastian Wiedenhaupt, Albert Hughes
Alfa Kurt 1080p izle, Alfa Kurt Full HD izle, Alfa Kurt Filmi izle, Alfa Kurt Türkçe Altyazılı izle, Alpha 2018 izle, Alpha 2018 1080p izle, Alpha 2018 Full HD izle, Alpha 2018 Türkçe Altyazılı izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Alpha, sürüsünden ayrı düşen genç bir adamın, sürüsünden ayrı kalan bir kurt ile kurduğu arkadaşlık konu ediliyor. 20 bin yıl önce Avrupa’da üst paleotik çağ döneminde genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalmak için mücadele etmesi gerekecektir. Bu sırada sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. Tüm olumsuzluklara karşı beraber sayısız zorluklardan, tehlikelerden geçerek ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar.