HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDciyiz VİP #1
HDciyiz VİP #2

Fragman

Görevimiz Tehlike 6 – Mission: Impossible – Fallout Türkçe Dublaj izle 1080p
8.0 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 6 – Mission: Impossible – Fallout Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı
Senaryo Christopher McQuarrie, Bruce Geller
Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle, Görevimiz Tehlike 6 1080p izle, Görevimiz Tehlike 6 izle, Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar Türkçe Dublaj izle, Mission: Impossible - Fallout izle, Mission: Impossible - Fallout Türkçe Dublaj izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Görevimiz Tehlike serisinin 6. devam filmi olan yansımalar 2018 yılının en beğenilen filmlerinin arasında yer almaktadır. İkonik bir ajan olan Ethan Hunt, işbirliği yaptığı IMF görevlileri ve bazı arkadaşları sıkıntılı bir süreç geçirmektedir. Berlin’deki görevin olumsuz ilerlemesinin ardından Ethan Hunt CIA ile fikir ayrılıklarına girerler böylece CIA’in kara listesine alınır. Fakat tüm bunlar yaşanırken tüm insanlığın geleceğini yok edebilecek yeni bir tehlikenin ortaya çıkmasıyla birlikte herkes zamana karşı mücadele vermek zorunda kalacaktır.