HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz
Ok.ru
Openload

İyi Kötü Ve Çirkin izle – The Good the Bad and the Ugly izle 1080p
8.9 IMDB Puanı

İyi Kötü Ve Çirkin izle – The Good the Bad and the Ugly izle

(The Good, the Bad and the Ugly)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Luciano Vincenzoni, Sergio Leone, Agenore Incrocci, Furio Scarpelli, Luciano Vincenzoni, Sergio Leone, Mickey Knox
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
İyi Kötü Ve Çirkin izle, İyi Kötü Ve Çirkin 1080p izle, İyi Kötü Ve Çirkin Full izle, İyi Kötü Ve Çirkin HD izle, İyi Kötü Ve Çirkin Filmini izle, İyi Kötü Ve Çirkin Türkçe Dublaj izle, İyi Kötü Ve Çirkin Türkçe Altyazılı izle, The Good the Bad and the Ugly izle, The Good the Bad and the Ugly 1080p izle : Tuco (çirkin), başına ödül koyulmuş azılı bir suçludur. Keskin nişancı Blondie (iyi) ile beraber kasabalarda dolaşmaktadırlar. Tuco'yu kanun karşısına çıkaran Blondie, ödülü alıp Tuco'yu idam edilmekten son anda kurtarmaktadır. Birgün kasabadayken işlerin ters gitmesinden sonra araları bozulur. Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson isminde çok miktarda altın kaçırmış, ve eskiden asker olan birinin peşine düşmüştür. Tuco çölün ortasında Blondie'yi öldürmek için hazırlanmışken Bill Carson'la karşılaşmaları tüm olacakları değiştirir. Carson, çaldığı altınları bir mezarlığa gizlemiştir. Tuco mezarlığın yerini, Blondie de mezarın adını biliyordur. Bunun üzerine ortak çalışmak için birleşen ikili altınların peşine düşer. Sonradan üçününde yolu altınları ararken birleşecektir. Yönetmenliğini Sergio Leone yapmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach, Aldo Giuffre, Rada Rassimov yer alıyor. hdciyiz.org İyi seyirler diler..