HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Fembed
Vidmoly
Rapidvideo

The Widow 1. Sezon 8. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

The Widow 1. Sezon 8. Bölüm

Episode #1x8
The Widow 1. Sezon 8. Bölüm Türkçe Altyazılı izle : The Widow ; bir gece yarısı telefonuyla kocasının Kongo Ormanları civarındaki uçak kazasında öldüğünü öğrenmesiyle hayatı alt üst olan, geçmiş yaşantısıyla ilişkisini kesmiş, artık eskiden olduğu kadın olmayan Georgia Wells'e (Beckinsale) odaklanıyor. Wells, ölen kocasını üç yıl sonra haberlerde görmesinin ardından geçmişiyle ilgili gerçeği bulana kadar hiçbir şeyden çekinmeden elinden geleni ardına koymamaya karar verecektir. Olaylar Georgia'yı İngiltere'den Afrika'nın derinliklerine, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin başkenti Kinshasa'ya çeken ve her dönemecinde kendisini tehlikenin karşılayacağı bir maceranın içine sürükleyecektir.
2019- İngiltere yapımı olan The Widow dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Samuel Donovan 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,4 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan The Widow yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. The Widow dizisinin tüm bölümlerini HDCiyiz sunar. İyi seyirler dileriz.