HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Sitemizdeki "yorum yapamama" sorunu çözülmüştür, sitemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için yorumlarınızı bekliyoruz (:


HDCiyiz VIP #2
Alternatif #1

170 Görüntülenme
Sitemizdeki "yorum yapamama" sorunu çözülmüştür, sitemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için yorumlarınızı bekliyoruz (:
Castle Rock

Castle Rock - 1. Sezon 3. Bölüm

Local Color
Castle Rock 1. Sezon 3. Bölüm izle : J.J Abrams'ın yapımını üstlenmiş olduğu Stephen Kings'in hikayelerinden güzel bir uyarlama sizlerle. Sene 1991, 11 gün kışın dondurucu soğuğunda hiçbir şekilde bulunamayan çocuk Henry sapasağlam ortaya çıkar. Bunca zaman nerede olduğunu ve ne yaptığını kimse bilmez kendiside hatırlamadığını belirtir. Yıl 2018, olaylar dizisi artık Henry'nin etrafında dönmektedir. Andre Holland'ın canlandırdığı karakterde savunma vekilliği yapıp Teksas'ta idama celp edilmiş mahkumu ölüm cezasından kurtarmak ister. Üvey babasının gizli ölümünden sonra Castle Rock'ı terk eder. kasaba sakinleri hiçbir delil olmamasına rağmen yine babasının ölümünden onu sorumlu tutarlar ve olaylar bundan sonra başlar.