HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #4
Mail.ru
Openload

5,444 Görüntülenme
Sitemizdeki "yorum yapamama" sorunu çözülmüştür, sitemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için yorumlarınızı bekliyoruz (:
Yedi Dayanılmaz Gün izle – This Is Where I Leave You izle 1080p
6.6 IMDB Puanı

Yedi Dayanılmaz Gün izle – This Is Where I Leave You izle

(This Is Where I Leave You)
Yönetmen
Senaryo Jonathan Tropper, Jonathan Tropper
Yedi Dayanılmaz Gün izle, Yedi Dayanılmaz Gün 1080p izle, Yedi Dayanılmaz Gün Full izle, Yedi Dayanılmaz Gün HD izle, Yedi Dayanılmaz Gün Türkçe Dublaj izle, Yedi Dayanılmaz Gün Türkçe Altyazılı izle, This Is Where I Leave You izle, This Is Where I Leave You 1080p izle

Yedi Dayanılmaz Gün – This Is Where I Leave You Filminin Konusu : Aldatma üzerine kurgulanmış bir komedi filmi. Nette ilk olarak Türkçe Dublajlı ses seçeneği ile sizlerle. Babalarının ölümünün ardından bir haftalığına yeniden aynı çatı altında toplanan ve çocukluk günlerine dönmeye çalışan yetişkin kardeşlerin öyküsünü anlatan filmde, bu romantik fantezinin çığırından çıkma süreci anlatılıyor. hdciyiz.org iyi seyirler diler..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın